Aplikacja stworzona dla
psiarzy

the woof aplikacja trzy ekrany: rankingi, główny i lokalizacja GPS
aplikacja mobilna The Woof

Wszystkie psie sprawy zawsze
pod ręką

Aplikacja The Woof to prawdziwe centrum dowodzenia! Nie tylko sprawdzisz, gdzie aktualnie przybywa Twój pies, ale masz tutaj też wgląd w Wasze statystki aktywności i zdrowia, funkcje społecznościowe, przypomnienia o badaniach, spersonalizowane informacje o Twoim psie i wiele wiele innych!

Czytelna aktywność

Aktywność odgrywa kluczową rolę w profilaktyce zdrowia Twojego podopiecznego. Wszystkie informacje zebrane przez naszą obrożę znajdziesz w aplikacji The Woof przedstawione w czytelny sposób.

Statystyki zdrowotne

Wszystkie dane z monitora zdrowia przedstawiamy w przejrzysty i czytelny sposób. Sprawdź jak czuje się Twój psiak, co zmieniło się w jego zachowaniu i czy coś może wymagać Twojej uwagi. Z The Woof możesz spać spokojnie widząc, że nasz system pracuje 24/7 dbając o Twojego podopiecznego.

Dokumenty, przypomnienia i ważne notatki

Przechowuj wszystko to, co istotne dla zdrowia Twojego psa. Zapisz wyniki badań czy  zdjęcia urazów i miej je pod ręką przy następnej wizycie u specjalisty. Ustaw przypomnienie o lekach czy szczepieniach, albo zanotuj informacje, że dzisiaj Twojego psa ugryzł kleszcz. 

Społeczność psiarzy

Stwórz profil psa, wrzuć ulubione zdjęcia i podziel się Waszymi social mediami. Dodaj znajomych i sprawdź jak Wasza aktywność wypada w porównaniu do nich. Bierz udział w wyzwaniach, zdobywaj osiągnięcia i zostań The Woof’owym numerem #1!

Najlepsza aplikacja
dla kochających psy

Aplikacja dostępna już wkrótce w

Nasza strona używa ciasteczek. Internetowych, nie tych dla piesków. Są one wymagane, więc jeżeli chcesz korzystać z naszego serwisu, musisz wyrazić na nie zgodę. Więcej o ciasteczkach i o tym, jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce Prywatności